anglicka vlajka cerna
Dámské kadeřnictví Praha 5

Naše kadeřnictví na Praze 5 bylo otevřeno již v roce 2010. Specializujeme se nejen na stříhání vlasů a na svatební a společenské účesy, ale poskytujeme i celou škálu dalších profesionálních služeb. Těch využívají samozřejmě i zákazníci z okolí hlavního města. Náš kadeřnický salon sídlí v pražském NC Metropole Zličín, kde nás můžete navštívit během všedních dnů i o víkendech. Jsme nositeli titulu Salon Kérastase Privilège. Jedná se o oceněním kadeřnického salonu za roční školení a úspěšné složení zkoušek celého týmu, prohloubení profesionality a označení odborného vlasového poradce Kérastase.

Pokud hledáte práci, neváhejte nás kontaktovat, o šikovné lidi je u nás královsky postaráno - práce kadeřnice praha 5.

u nás v kadeřnictví v Praze 5 se vám dostane profesionálních produktů i služeb

Vedle precizně odvedené práce našeho týmu kadeřníků a stylistů klademe silný důraz i na pečlivý výběr profesionálních přípravků pro péči o vlasy. Proto jsme v našem pražském kadeřnictví zvolili spolupráci se značkami Kérastase, L’Oréal Professionel, Matrix a Olaplex. Pečlivě vybrané výrobky od těchto značek si v našem kadeřnickém salonu můžete i zakoupit a obdarovat sami sebe či své blízké.  Ty rovněž potěšíte poukázkou na kteroukoli z nabízených služeb v našem kadeřnictví. Poukaz do pánského kadeřnictví  je ideálním dárkem pro vašeho muže! Máme velkou zkušenost s dětmi a proto bez obav zkuste navštívit dětské kadeřnictví s vaším potomkem. Ať už bydlíte kdekoliv, pohodlně se k nám dostanete autem i hromadnou dopravou z libovolné části města.

HFPoint - kadeřnický salon Praha - přináší odpočinek a relaxaci

Kromě nabídky kadeřnických služeb u nás naleznete i místo, kde si můžete nerušeně odpočinout a nechat se hýčkat při lahodném drinku nebo kávě. Zkuste naše masáže hlavy nebo třeba vlasový zábal. Ať už je cíl vaší první návštěvy v našem kadeřnictví v Praze 5 jakýkoliv, utkví vám v paměti a budete se k nám pro kvalitní služby a originální účesy opakovaně vracet a vždy vás hřejivě uvítáme.

Objednat se nebylo nikdy jednodušší, zvolte si z možností aplikace Hair Fashion Point do chytrých telefonů, on-line rezervace zde, osobní nebo telefonické objednání.

ZMĚNY V REZERVAČNÍM SYSTÉMU

1) Zabezpečení systému a tudíž i vašich účtů:
- při prvním přihlášení budete na konci požádána o ověření rezervace pomocí kódu, který vám dorazí SMSkou
- máte-li registraci, toto absolvujete jen 1x
- bez registrace, budete požádána pokaždé (bohužel)
- rezervace bude nutné potvrdit kódem do 15 minut, poté bude rezervace uvolněna

2) Abychom pro vás měli volné termíny:
- bohužel se nám stále častěji stává, že klientky nepřijdou na rezervovaný čas a tudíž zbytečně zabraly čas, který pak již nemůžeme nabídnout vám
- klientka, která nezruší svou poslední rezervaci telefonicky a bude se chtít znovu objednat, bude nucena zaplatit zálohu ve výši 500,- Kč (a to je spravedlivé, ne?)
- záloha bude placena kartou a buď vám přijde smskou číslo voucheru a nebo emailem voucher k vytištění
- je na vás jakou variantu zvolíte, nám stačí číslo voucheru

3) Výše objednaných služeb:
- poslední úpravou podmínek je, že pokud částka vašich objednaných služeb přesáhne 3500,- Kč, budeme po vás požadovat zálohu ve výši 500,- Kč
- potvrzení zaplacení zálohy vám bude zaslána SMSkou, nebo mailem

Všechny změny jsme připravili se snahou zlepšit naše služby a tudíž vaší spokojenost
Za team Hair Fashion Point Žaneta

Kadeřnictví Praha - online objednání

Do našeho salónu se můžete kdykoliv objednat a to buď telefonicky nebo online. Díky online rezervačnímu systému je možné objednávat odkudkoliv a kdykoliv si vzpomenete. Žádné otevírací doby ani nezvedání telefonu už vám nehrozí. A proto neváhejte a objednejte se ještě dnes.

Chci se objednat online

 Klub Hair Fashion Point Praha

Kadeřnický salon Praha - Hair Fashion Point v Metropoli Zličín Vám přináší také klubové členství. Staňte se i vy členy klubu a získejte slevy a výhody stálého klienta.

 jak se stát členem - výhody členství

Zaregistrujte se v našem on-line rezervačním systému zde, je to velmi jednoduché. Tato registrace vám přinese výhody stálého klienta, kterému chodí do emailu slevy a výhody našeho kadeřnictví. Také se zde můžete on-line objednat. Kdykoli si překontrolovat či upravit vaši objednávku nebo se podívat do své historie u nás, kterou společně zapisujeme od 1.1.2015. Kontakty nepoužíváme pro jiné účely.

Pro získání dárkového kuponu navštivte prosím
náš HAIR FASHION POINT. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Otevírací doba: 9:00 – 21:00 (po – ne)
Telefon: +420 226 082 485

HAIR FASHION POINT, Metropole Zličín - Řevnická 121/1, Praha 5