anglicka vlajka cerna
Naše práce

Jeanová kolekce srpen 2014

Jeanová kolekce týmu Žanety Kaiserové Dostálové vznikla na sklonku léta za posledních hřejivých slunečních paprsků, jenž vdechly fotografiím zvláštní solární energii.

Svatební extravagance červen 2014

Krásné modelky z agentury Unique One, oděny do úchvatných šatů Sam Veritá, oslnily nejen strany časopisu Linda Speciál, ale i fotografa Pavla Hejného, který spanilost jemných dam zvěčnil. Extravaganci účesů, vytvořených paní Žanetou Kaiserovou Dostálovou a jejím profesionálním týmem, naprosto bezchybně vyzdvihly luxusní šperky Lussien jewelry.

Hair Fashion Point Slavnostní znovuotevření – 17.4.2014

Hvězdné osobnosti české scény, Dalibor Gondík, Markéta Hrubešová s dcerou Christel, Martina Gavriely a Petra Černocká, se na Zelený čtvrtek sjely do pražského nákupního centra Metropole, aby slavnostně znovuotevřely naše kadeřnictví na Praze 5 k příležitosti změny vizuální identity. Celý slavnostní křest se nesl ve francouzském stylu od podmanivé hudby, vybraných kulinářských pochutin až po ukázky kadeřnického umění.

Akce se vydařila a změna identity zaznamenala úspěch i u celého našeho týmu: „Nová tvář salónu v nás vyvolala nadšení a snahu i nadále stále zlepšovat naši profesionální úroveň.“ – Jan Tartar – Hair Stylist.

Proměny 2013

Pánská kolekce podzim 2013

Vernisáž Michala Singera v Letohrádku Hvězda 2013

Na slavnostním zahájení vernisáže Argonauti v Letohrádku Hvězda, představující novinky z tvorby Michala Singera, zajišťovala paní Žaneta Kaiserová Dostálová odbornou vlasovou konzultaci a úpravu vlasového stylingu českým celebritám včetně Petry Černocké a Sáry Saudkové.

Svatební kolekce 2013

Pánská kolekce jaro 2013

Individuality Converge – Splynutí - podzim 2012

Křest časopisu Prague Exclusive 2012

Na slavnostním křtu časopisu Prague Exclusive v Grand Hotelu Alchymist Hair Fashion Point česal modelky na módní přehlídku, jenž byla součástí odhalení časopisu.

Svatební kolekce 2012

Zlaté nůžky Matrix 2012

Sensation White Prague 2012

Začátkem léta se v O2 aréně v Praze konala slavná Sensation White. Náš stylingový tým vyrazil do centra dění česat účastníky této přední světové taneční párty.

 

Hair Fashion Point pozván do Ruska

Majitelka salónu Žaneta Kaiserová Dostálová byla pozvána do Ruska, aby vedla ruské kadeřníky na Urals Wedding Show 2012. Zároveň se starala o vlasy modelce Dominice Synkové a její mamince Janě Synkové při focení v Loshagin studiu v Ekatěrinburgu.

 

kolekce Léto 2012

 

Kolekce Matrix 2012

 

Street Glamour jaro 2012

 

Svatební kolekce na Petříně

Tato impozantní a tajemně krásná kolekce vznikla z rukou Art Directorky Žanety Kaiserové Dostálové, fotografa Pavla Hejného a vizážisty Alexe Vernika. Múzami v nádherných šatech ze salonu Maggie se staly 3 půvabné ženy, Iveta Lutovská, Dominika Synková a Petra Tůmová.

 

Andělská párty časopisu Look

Účastnili jsme se také křtu vánočního čísla časopisu Look.

 

Tanečník roku 2011

Ve spolupráci s JAD Dance Company a dalšími tanečními skupinami jsme připravili účesy pro účastníky soutěže.

 

Účesová kolekce HFP podzim – zima 2011

Avant garde a extravagance nás baví. Proto jsme věnovali naší kolekci trendů právě těmto směrům. Podněty pro inspiraci jsme sbírali z výjevů podzimní a zimní krajiny. Myšlenku nám vnukly vítr nad strništěm, poletující listí, pastelové odstíny červeně, opojné mrazivé ticho, sušené plody a ponuré zimní večery z povídek Edgara Alana Poea.

 

Miss Hasička

Česali i jsme i ty nejkrásnější hasičky z České Republiky.

 

Focení do časopisu One

S fotografem Pavlem Hejným jsme připravili neobvyklou kolekci inspirovanou italskou smyslností, svůdností a vysokou elegancí z exkluzivních módních domů.

 

Focení se Soňou Hlaváčkovou

Luxus, krása a něžnost. Lehce avantgardní účesy na modelce Dominice Synkové dokonale harmonizují s úchvatnými šaty Soni Hlaváčkové, sofistikovaností a okázalostí Astonu Martin a vášní, extrémní inovací a výkonu Ferrari. Naprosté oddání se luxusu…

 

Účesová kolekce HFP jaro 2011

Na jaře 2011 jsme pro vás připravili naší první účesovou kolekci. Náplň tvořily kontrasty jak barev, tak stylů. Rudá pro punk, blond ze Stepfordu a záhadně temná z divokých přepychových večírků…

 

Nevěsta na 3 způsoby

Extravagance i jemná romantika tvořila další téma v našich svatebních kolekcích.

 

Bvlgari

Sofistikovaná romantika účesu povznesla krásu okouzlujících šperků Bvlgari.

 

Dolce Gabbana

Červený koberec Dolce Gabbany ovládly celebrity. Spojení Haute Couture a Haute CoiffureFrançaise vykouzlilo módní společenské účesy, které podtrhly osobitou krásu a šarm.

 

Escada Sport

V přirozenosti je krása. Proto jsme při otevření Escady Sport zvolili velmi přirozené účesy, jež podtrhly půvab, jemnost a ženskost něžného pohlaví. Skvělou náladu dovedlo k úplnosti svěží šampaňské a vybrané jídlo.

 

Dominika Synková v hotelu Alchymist

Extravagance Okouzlující Dominika Synková s účesem od paní Žanety Kaiserové Dostálové rozzářila majestátní prostory hotelu Alchymist.

 

Křest videoklipu Sýrie Sámera Issy

Česali jsme našeho dlouhodobého klienta, Sámera Issu, i další osobnosti k příležitosti křtu Sámerova nového videoklipu Sýrie.

 

Apéritif s Ornellou Štikovou a Petrou Černockou v salónu Hair Fashion Point

Skvělé odpoledne strávené ve velmi příjemné společnosti Ornelly Štikové a Petry Černocké s manželem Jiřím Pracným.

 

Podzimní vášeň – vlasová show

Když se snoubí kadeřnická vášeň s vysoce kvalitními přípravky a podmanivá podzimní atmosféra, vznikne z toho kadeřnická show Podzimní vášeň. Mocná HarleyDavidson a křehké nevěsty, to bylo téma módní přehlídky pro rok 2010. Nezapomenutelná pro naše vlasové stylisty bude i ochutnávka svatebních koláčků a svatebního dortu v hotelu Park Holiday, kde se přehlídka konala.

 

Přehlídka Letní účesy v Metropoli Zličín

Ve spolupráci s tanečníky z JAD Dance Company jsme v Metropoli Zličín zorganizovali přehlídku letních účesů, kde jsme představili aktuální kadeřnické trendy pro výlety k vodě.

 

Pro získání dárkového kuponu navštivte prosím
náš HAIR FASHION POINT. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Otevírací doba: 9:00 – 21:00 (po – ne)
Telefon: +420 226 082 485

HAIR FASHION POINT, Metropole Zličín - Řevnická 121/1, Praha 5