anglicka vlajka cerna
Společenské, maturitní a plesové účesy

Chystáte se na ples, do opery či na významnou společenskou událost a nevíte, jaký účes do společnosti zvolit?

Společenské účesy jsou disciplínou, v níž jednoznačně vynikáme

V našem dámském kadeřnictví v Praze najdeme a vytvoříme originální look pro všechny délky i typy vlasů. Společenské účesy mohou být jednoduché i složité, vždy ale mají jedno společné: musí být perfektní. Aby opravdu byly, je potřeba idea a umění. Obojího se nám dostává ve velké míře, a proto se na nás můžete s důvěrou obrátit. Ať už potřebujete společenský účes svatební, plesový, účes do tanečních, k maturitě, promoci, do opery, na večírek, či pro jakoukoli jinou významnou příležitost, rádi "ušijeme" účes na míru i vám.

Společenské, maturitní a plesové účesy pro dlouhé i krátké vlasy

Dokážeme vytvořit krásný účes pro ženy s dlouhými i krátkými vlasy. Na střihu vlasů příliš nezáleží. Sami přijdeme  s nápady na společenské účesy, které vám budou slušet. Pokud ale máte nějakou vlastní inspiraci, neváhejte nám ji svěřit. Při tvorbě společenských i plesových účesů zohledňujeme také tvar obličeje, hustotu vlasů a jejich barvu. Účes by měl rovněž dokonale sedět k líčení. K nám do salonu tak můžete přijít už nalíčená. Prosazujeme individuální přístup a účes s vámi připravíme s dostatečným předstihem i na poslední chvíli.

Víme, jaký společenský účes vám bude slušet

V krásném společenském účesu z našeho kadeřnického salonu Hair Fashion Point budete neodolatelná. Vybereme také vhodné přízdoby, které dokonale padnou k vašemu oblečení a k příležitosti, na kterou se chystáte. Pro plesy a svatby se hodí bohatší a elegantní účesy. Na různé oslavy, večírky a místa, kde panuje uvolněnější atmosféra, můžete zvolit i méně formální společenský účes. Při tvorbě společenských účesů využíváme pouze kvalitní vlasovou kosmetiku, kterou si u nás v salonu můžete i přímo zakoupit. U plesových účesů je samozřejmostí, že se hodí k vaší róbě i k doplňkům.

Chci se objednat online

Pro získání dárkového kuponu navštivte prosím
náš HAIR FASHION POINT. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Otevírací doba: 9:00 – 21:00 (po – ne)
Telefon: +420 226 082 485

HAIR FASHION POINT, Metropole Zličín - Řevnická 121/1, Praha 5