anglicka vlajka cerna

Profesionální péče o vlasy Praha 5

Vyživující péče o vlasy - Kadeřnický salon Hair Fashion Point

Dejte vale suchým, nepoddajným či krepatým vlasům bez života. Přejete si uzdravit, vyživit a zregenerovat vlasy tak, aby byly lesklé a hladké? My vám v našem dámském kadeřnictví na Praze 5 vlasy kúrou Olaplex posílíme a navrátíme jim zdraví vzhled.

vlasové ošetření Olaplex v našem kadeřnictví

Vlasové ošetření Olaplex obnovuje zničené vlasy, které po něm budou zdravější a pevnější. S Olaplexem není problém přejít z černé barvy až na platinovou blond, a to bez velkého poškození nebo oslabení vlasů, samozřejmě vždy zálěží na histoii a kvalitě, která je v tu chvíli ve vlasech. Naopak díky účinnosti Olaplexu budou vaše vlasy daleko zdravější a silnější než kdykoliv předtím a barva navíc déle vydrží.

Bez silikonu a minerálních olejů obnovuje Olaplex rozbité vazby ve vlasech, které vznikly například barvením či fénováním. Výsledkem jsou vlasy silnější než kdy předtím. Odbarvené vlasy jsou lesklé a pevné, barvené vlasy jsou dvojnásobněji lesklejší, jakoby barva byla přirozená a vlas byl naprosto zdravý. Kůra se dá použít samostatně, nebo můžeme Olaplex použít rovnou do barvy či odbarvovače.
Pro delší a silnější účinek Olaplexu je možné zakoupit i péči na doma.

Ošetření Olaplex trvá cca 45 minut s foukanou, podle délky vlasů se to liší. Pokud se barví i vlasy, pak se Olaplex přidává do barv a tím nezabere více času než samotné barvení.

Chci se objednat online

Prodej značkové kosmetiky v našem kadeřnictví

Kérastase

Vlasová kosmetika a vlasová péče Kérastase je symbolem luxusu, modernosti a jedinečnosti pro všechny ženy, které touží svým vlasům dopřát požitek z krásy. Péče Kérastase je zárukou okamžité přirozené krásy. Laboratoře Recherche Avancée L’Oréal vyvíjejí pro Kérastase přípravky špičkových technologií a jedinečných účinků.

Podstata značky Kérastase je vytvářena nepřetržitými inovacemi, aktivními složkami a originálními složeními. V přípravcích se odráží přání a požadavky všech zákazníků.


L’Oréal Professionel

Kreativita, inovace, partnerství – 3 základní důvody, proč jsou L’Oréal Professionnel a jeho výrobky volbou nejen předních světových kadeřníků, ale stále častěji nacházejí i místo v našich koupelnách.

L’Oréal Professionnel šíří jednu důležitou myšlenku – každá žena je nejen odlišná, ale každá je také jedinečná. Právě proto je mottem L’Oréal Professionnel: „Všechny jiné, každá jedinečná.“

Veškeré přípravky jsou výsledkem úzké spolupráce s prestižními kadeřníky. Spojují v sobě odborné zkušenosti a nové technologie laboratoří L’Oréal Professionnel s hlubokým porozuměním pro umění, kreativitu a techniky úpravy vlasů.

Schwarzkopf Professional

Představte si vlasovou terapii v salonu - péče, zdraví a harmonie vašich vlasů.

Objevte unikátní přístup Schwarzkopf řad BC, Essensity a Osis + k profesionální vlasové péči, která spojuje nejčistší výtažky z rostlin s moderní technologií, aby vytvořila produkty s vysokou účinností pro zdravé vlasy a vlasovou pokožku.

Kompletní nabídka služeb na míru, které řeší každou problematiku vlasů, je k dispozici pouze v salonu u vašeho kadeřníka. Naše produkty jsou vysoce účinné, přináší zážitek pro všechny smysly a navrací vlasům jejich přirozenou krásu a zdraví. V kadeřnictví vám provedou diagnózu vlasů a vlasové pokožky, doporučí vám jednu z možných řad Schwarzkopf v salónu a produkty na doma, které jsou šité na míru vašim potřebám.

Více o Schwarzkopf Professional

Pro získání dárkového kuponu navštivte prosím
náš HAIR FASHION POINT. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Otevírací doba: 9:00 – 21:00 (po – ne)
Telefon: +420 226 082 485

HAIR FASHION POINT, Metropole Zličín - Řevnická 121/1, Praha 5