anglicka vlajka cerna

Profesionální péče o vlasy Praha 5

Vyživující péče o vlasy - Kadeřnický salon Hair Fashion Point

Dejte vale suchým, nepoddajným či krepatým vlasům bez života. Přejete si uzdravit, vyživit a zregenerovat vlasy tak, aby byly lesklé a hladké? My vám v našem dámském kadeřnictví na Praze 5 vlasy kúrou Olaplex posílíme a navrátíme jim zdravý vzhled.

vlasové ošetření Olaplex v našem kadeřnictví

Vlasové ošetření Olaplex obnovuje zničené vlasy, které po něm budou zdravější a pevnější. S Olaplexem není problém přejít z černé barvy až na platinovou blond, a to bez velkého poškození nebo oslabení vlasů, samozřejmě vždy zálěží na histoii a kvalitě, která je v tu chvíli ve vlasech. Naopak díky účinnosti Olaplexu budou vaše vlasy daleko zdravější a silnější než kdykoliv předtím a barva navíc déle vydrží.

Bez silikonu a minerálních olejů obnovuje Olaplex rozbité vazby ve vlasech, které vznikly například barvením či fénováním. Výsledkem jsou vlasy silnější než kdy předtím. Odbarvené vlasy jsou lesklé a pevné, barvené vlasy jsou dvojnásobněji lesklejší, jakoby barva byla přirozená a vlas byl naprosto zdravý. Kůra se dá použít samostatně, nebo můžeme Olaplex použít rovnou do barvy či odbarvovače.
Pro delší a silnější účinek Olaplexu je možné zakoupit i péči na doma.

Ošetření Olaplex trvá cca 45 minut s foukanou, podle délky vlasů se to liší. Pokud se barví i vlasy, pak se Olaplex přidává do barv a tím nezabere více času než samotné barvení.

Chci se objednat online

Prodej značkové kosmetiky v našem kadeřnictví

Kérastase

Vlasová kosmetika a vlasová péče Kérastase je symbolem luxusu, modernosti a jedinečnosti pro všechny ženy, které touží svým vlasům dopřát požitek z krásy. Péče Kérastase je zárukou okamžité přirozené krásy. Laboratoře Recherche Avancée L’Oréal vyvíjejí pro Kérastase přípravky špičkových technologií a jedinečných účinků.

Podstata značky Kérastase je vytvářena nepřetržitými inovacemi, aktivními složkami a originálními složeními. V přípravcích se odráží přání a požadavky všech zákazníků.


L’Oréal Professionel

Kreativita, inovace, partnerství – 3 základní důvody, proč jsou L’Oréal Professionnel a jeho výrobky volbou nejen předních světových kadeřníků, ale stále častěji nacházejí i místo v našich koupelnách.

L’Oréal Professionnel šíří jednu důležitou myšlenku – každá žena je nejen odlišná, ale každá je také jedinečná. Právě proto je mottem L’Oréal Professionnel: „Všechny jiné, každá jedinečná.“

Veškeré přípravky jsou výsledkem úzké spolupráce s prestižními kadeřníky. Spojují v sobě odborné zkušenosti a nové technologie laboratoří L’Oréal Professionnel s hlubokým porozuměním pro umění, kreativitu a techniky úpravy vlasů.

Péče Kérastase Fusio Dose

Řekni sbohem suchým, nepoddajným vlasům bez života s Fusio-Dose: personalizovanou vlasovou kúrou u nás v salonu.
Když jsou vlasy suché, postrádají lesk nebo prostě nejsou v nejlepším stavu, Fusio-Dose je ikonická vlasová péče Kérastase, která je k dispozici výhradně v salonech. Vlasy se rychle transformují a obnoví svůj plný potenciál. Navraťte Vašim vlasům život u nás v Hair Fashion Point Praha 5.


5 Concentré 6 Boostrers. Existuje více než 30 různých kombinací, které řeší vše od matnosti po lámání, péči o barvu a správnou výživu. Concentré řeší primární problémy, zatímco booster řeší sekundární problém, takže můžete mít to nejlepší z obou světů. Vlasy jsou viditelně zdravější, lesklejší a silnější.

Když vy a vaše vlasy potřebujete vzpruhu, Fusio-Dose je odpovědí.
Vaše personalizovaná péče.. Naši kadeřníci diagnostikují vaše vlasy a vytvoří čerstvě namíchanou recepturu, která se specificky zaměří na vaše aktuální problémy s vlasy pomocí správné směsi koncentrovaných aktivních látek.
Kromě profesionálního ošetření v salonu u nás nyní můžete zakoupit vlasovou péči Fusio-Dose HomeLab se slevou 30 %. 

 

Pro získání dárkového kuponu navštivte prosím
náš HAIR FASHION POINT. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Otevírací doba: 9:00 – 21:00 (po – ne)
Telefon: +420 226 082 485

HAIR FASHION POINT, Metropole Zličín - Řevnická 121/1, Praha 5