google playapp store
anglicka vlajka cerna

Zde naleznete kompletní soupis služeb našeho kadeřnického umění.


dámské, pánské a dětské kadeřnictví Praha

Luxusní střihy a účesy od profesionálů. Využijte trvalých slev, každé pondělí -20 % na veškeré služby.

V našem dámském kadeřnictví Hair Fashion Point v Praze se specializujeme nejen na střihy a účesy pro ženy. Našich služeb mohou využít také muži a děti. Na pohled zdravé, lesklé a upravené vlasy jsou vaší vizitkou. Kromě samotného stříhání u nás můžete využít také barvení vlasů a melírování nebo ošetření přípravky Olaplex.

Chcete střih vlasů jenom jemně upravit? Nebo uvažujete nad kompletní změnou své image? Navštivte naše dámské kadeřnictví v Praze na Zličíně. Zaručujeme vám, že s péčí od nás budete spokojeni.

Svatební účesy a společenské účesy

Výjimečné životní události vyžadují i naprosto dokonalý účes. Svatební a společenské účesy neodmyslitelně patří k výjimečným dnům a událostem. S ohledem na jejich významnost a důležitost by měly být komplexně plánovány, vytvářeny a dolaďovány k dokonalosti.

Jak zvolit správný účes a triky a tipy na svatební den naleznete zde
Více informací o společenských účesech najdete zde

Ošetření Bio Ionic Agave v našem kadeřnictví

Dejte ‘vale’ suchým, nepoddajným či krepatým vlasům bez života.

Přejete si uzdravit, vyživit a zregenerovat své vlasy tak, aby byly lesklé a hladké? My vám v našem dámském kadeřnictví na Praze 5 vaše vlasy ošetřením Bio Ionic Agave vyspravíme a posílíme a navrátíme jim zdraví.

Hluboce regenerační a vyhlazující ošetření vlasů z mystické agáve až na 12 týdnů eliminuje až 100% krepu a objemu a snižuje kudrnacení vlasů až o 80%. A to vše bez formaldehydu, thioglykolátového čpavku, hydroxidu sodného či jiných dráždivých chemikálií. Skvělé výsledky přináší i vlasům ošetřeným přípravky, které tyto chemikálie obsahují.

Bio Ionic profesionální péče o vlasy využívá anionty, tzv. vzdušní vitamíny, které vznikají při přírodních jevech jako blesk, vlnobití, vodopády, při působení kosmických paprsků či díky minerálům zemské kůry. Pomocí exkluzivní patentované technologie Natural Ion ComplexTM tyto ionty přirozeně vytváří a zavádí je k vlasům. Přirozená energie iontů rozrušuje molekuly vody na mikroskopické částečky, umožňujíc kosmetickým přípravkům a vlhkosti proniknout vlas skrz naskrz. Obnovuje tak rovnováhu vlhkosti vlasu a sceluje jeho kutikulu. Posilněné a vyživené vlasy jsou zdravé, lesklé a hedvábně hladké. V Japonsku se uzdravující iontová kůra se používá již stovky let k léčbě tělesných i duševních chorob.

Vedle profesionálního ošetření v dámském kadeřnictví si u nás můžete zakoupit také vlasovou kosmetiku Agave a patentovaný nano-iontový kondicionérový fén Bio Ionic. Více o produktech Bio Ionic Agave...

Chci se objednat online

Prodej značkové kosmetiky v našem kadeřnictví

Kérastase

Vlasová kosmetika a vlasová péče Kérastase je symbolem luxusu, modernosti a jedinečnosti pro všechny ženy, které touží svým vlasům dopřát požitek z krásy. Péče Kérastase je zárukou okamžité přirozené krásy. Laboratoře Recherche Avancée L’Oréal vyvíjejí pro Kérastase přípravky špičkových technologií a jedinečných účinků.

Podstata značky Kérastase je vytvářena nepřetržitými inovacemi, aktivními složkami a originálními složeními. V přípravcích se odráží přání a požadavky všech zákazníků.

Připravili jsme pro Vás v našem kadeřnictví dva vlasové obřady Kérastase:

Vlasový obřad Kérastase v salónu
Vlasový obřad Kérastase u vás doma

L’Oréal Professionel

Kreativita, inovace, partnerství – 3 základní důvody, proč jsou L’Oréal Professionnel a jeho výrobky volbou nejen předních světových kadeřníků, ale stále častěji nacházejí i místo v našich koupelnách.

L’Oréal Professionnel šíří jednu důležitou myšlenku – každá žena je nejen odlišná, ale každá je také jedinečná. Právě proto je mottem L’Oréal Professionnel: „Všechny jiné, každá jedinečná.“

Veškeré přípravky jsou výsledkem úzké spolupráce s prestižními kadeřníky. Spojují v sobě odborné zkušenosti a nové technologie laboratoří L’Oréal Professionnel s hlubokým porozuměním pro umění, kreativitu a techniky úpravy vlasů.

Bio Ionic Agave

Pro vás, kteří touží po dlouhodobé, hluboké hydrataci a vyhlazení, máme v našem salónu vlasovou kosmetiku za účelem oživení suchých a poškozených vlasu. Zahalte své smysly do opojných vůní vanilky a kokosu, jenž společně s pšeničnými aminokyselinami a cukrem z bio modré agáve vaše vlasy regenerují, hydratují a vzpruží ... konečně můžete zakusit ten pocit štěstí z neuvěřitelné hydratace, lesku a hedvábnosti vašich vlásků.

Převratným krokem vpřed v péči o vlasy jsou patentované nano-iontové kondicionérové fény Bio Ionic, které umožňují milionům přirozených iontů proniknout do vlasů a tím je hydratovat. PowerLightTM Iontový fén je nejlehčí a nejvýkonnější fén, který existuje. Nejen že vysuší do hladka kudrnaté, suché i statické vlasy, o polovinu rychleji než běžné fény a bez tepelného poškození, zároveň přidají objem a obnoví lesk. Jsou lehké a tiché, vlasy čistí a dezodorizují.

Schwarzkopf Professional

Představte si vlasovou terapii v salonu - péče, zdraví a harmonie vašich vlasů.

Objevte unikátní přístup Schwarzkopf řad BC, Essensity a Osis + k profesionální vlasové péči, která spojuje nejčistší výtažky z rostlin s moderní technologií, aby vytvořila produkty s vysokou účinností pro zdravé vlasy a vlasovou pokožku.

Kompletní nabídka služeb na míru, které řeší každou problematiku vlasů, je k dispozici pouze v salonu u vašeho kadeřníka. Naše produkty jsou vysoce účinné, přináší zážitek pro všechny smysly a navrací vlasům jejich přirozenou krásu a zdraví. V kadeřnictví vám provedou diagnózu vlasů a vlasové pokožky, doporučí vám jednu z možných řad Schwarzkopf  v salónu a produkty na doma, které jsou šité na míru vašim potřebám.

Více o Schwarzkopf Professional

facebook
t: +420 226 082 485

Pro získání dárkového kuponu navštivte prosím
náš HAIR FASHION POINT. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Otevírací doba: 9:00 – 21:00 (po – ne)
Telefon: +420 226 082 485

HAIR FASHION POINT, Metropole Zličín - Řevnická 121/1, Praha 5