google playapp store
anglicka vlajka cerna
Kdo jsme

Naše kadeřnictví na Praze 5 bylo otevřeno již v roce 2010. Specializujeme se nejen na stříhání vlasů a na svatební a společenské účesy, ale poskytujeme i celou škálu dalších profesionálních služeb. Těch využívají samozřejmě i zákazníci z okolí hlavního města. Náš kadeřnický salon sídlí v pražském NC Metropole Zličín, kde nás můžete navštívit během všedních dnů i o víkendech.

U nás v kadeřnictví na Praze 5 se vám dostane profesionálních produktů i služeb

Vedle precizně odvedené práce našeho týmu kadeřníků a stylistů klademe silný důraz i na pečlivý výběr profesionálních přípravků pro péči o vlasy. Proto jsme v našem pražském kadeřnictví zvolili spolupráci se značkami Kérastase, L’Oréal Professionel, Schwarzkopf a Essensity. Pečlivě vybrané výrobky od těchto značek si v našem kadeřnickém salonu můžete i zakoupit a obdarovat sami sebe či své blízké.. Ty rovněž potěšíte poukázkou na kteroukoli z nabízených služeb v našem kadeřnictví. Praha 5, Praha 10 nebo Praha 3? Ať už bydlíte kdekoliv, pohodlně se k nám dostanete autem i hromadnou dopravou z libovolné části města.

HF Point - kadeřnický salon Praha - přináší odpočinek a relaxaci

Kromě nabídky kadeřnických služeb u nás naleznete i místo, kde si můžete nerušeně odpočinout a nechat se hýčkat při lahodném drinku nebo kávě z illy café. Zkuste naše masáže hlavy nebo třeba vlasový zábal. Ať už je cíl vaší první návštěvy v našem kadeřnickém salonu v Praze jakýkoliv, utkví vám v paměti a budete se k nám pro kvalitní služby a originální účesy opakovaně vracet, kde vás vždy hřejivě uvítáme.

Objednat se nebylo nikdy jednodušší, zvolte si z možností aplikace Hair Fashion Point do chytrých telefonů, on-line rezervace zde, osobní nebo telefonické objednání.

Kadeřnictví Praha 5 - Salon Kérastase Privilège

Označení Salon Kérastase Privilège je oceněním kadeřnického salonu za roční školení a úspěšné složení zkoušek celého týmu, prohloubení profesionality a označení odborného vlasového poradce Kérastase.

Haute Coiffure Française

Haute Coiffure Française (Vysoké kadeřnictví), je mezinárodní asociace více než 1500 prestižních kadeřnických salónů ve 40 zemích světa, jejímž cílem je poukázat na výjimečně vzdělané kadeřníky a salóny vynikající kvalitou kadeřnických služeb a kreativitou své tvorby. Povyšují své řemeslo, rozvíjejí krásu a ducha, dodržují mezi sebou morální a etický kodex, a tím obohacují společnost. Členství v asociaci je prestižní záležitostí a přiděluje se na základě dosažených kvalit uchazeče a garancí dvou členů, kteří jsou již v asociaci začleněni. Pokud majitel přestane splňovat náročné podmínky, je členství kadeřnickému salonu odebráno.

Haute Coiffure Française byla založena už v roce 1945 významným kadeřníkem Alexanderem de Paris, který vytvářel účesy hvězdám uměleckého a filmového světa 50. a 60. let a ovlivňoval módu klientů kadeřnických salónů.

Klub Hair Fashion Point Praha

Kadeřnický salon Praha - Hair Fashion Point v Metropoli Zličín Vám přináší také klubové členství. Staňte se i vy členy klubu a získejte slevy a výhody stálého klienta.

Jak se stát členem - výhody členství

Zaregistrujte se v našem on-line rezervačním systému zde velmi jednoduše a získejte zpět 3 Kč z každých 100 Kč, které u nás utratíte za služby. Tato registrace vám přinese také výhody stálého klienta, kterému chodí do emailu slevy a výhody našeho kadeřnictví. Také se zde můžete on-line objednat. Kdykoli si překontrolovat či upravit vaši objednávku nebo se podívat do své historie u nás, kterou společně zapisujeme od 1.1.2015. Kontakty nepoužíváme pro jiné účely.

facebook
t: +420 226 082 485