anglicka vlajka cerna
Registrace

Bez registrace máte možnost díky unikátnímu telefonnímu číslu dostat 3 Kč zpět za každých utracených 100 Kč za službu u nás. Připíšeme je na Váš účet ve formě bodů, které pak můžete uplatnit jako slevu. Vše co pro to musíte udělat, je dát nám při návštěvě salonu své telefonní číslo.

S registrací máte na základní služby, jako je střih, 100 Kč slevu při každé návštěvě. Můžete se přihlásit do svého účtu, vidět kdy jste u nás byly naposledy. Nebo třeba kdo byl Váš osobní kadeřník (ty samé informace vidíme i u nás). Také vidíte body, které sbíráte při každé návštěvě (za 100Kč/3body), můžete si i naplánovat, kdy je budete chtít vybrat jako slevu na službu nebo produkt.

Registrace

Dají se slevy sčítat?
Nedají, věrnostní program je sám o sobě sleva, tudíž se k ní nedá přičíst další. Další slevy se u nás tedy počítají ze základní ceny bez registrace.

Kdy s registrací začít? 
Třeba hned, pokud už jste u nás byl/a a zapsali jsme si Vaše jméno a telefonní číslo, až se zaregistrujete, spojíme Váš účet s tím co už u nás máte, díky unikátnímu telefonnímu číslu.

Jak je to složité?
Vůbec.

  1. Zadáte základní údaje (pozor na překlik), které používáme jen za účelem Vaší spokojenosti. Abychom Vám připomněli návštěvu, kterou jste si objednal/a. Kontaktujeme Vás jen když bude nějaký problém. Například když onemocní Váš oblíbený kadeřník, bude mít zpoždění, protože se mu protáhla předchozí služba, nebo z nějakého důvodu budeme muset zavřít. Je důležité, abychom Vám mohli dát vědět.

    Když u nás využijete službu, pošleme Vám SMS s hodnocením na kadeřníka a budeme rádi za každý feedback. A úplně poslední případ je, že Vám zavolá majitel Hair Fashion Point salonu a zeptá se Vás, jestli jste byl/a u nás spokojený/á. Popřípadě co bychom měli změnit, protože nám na Vás záleží.

    Na e-mail Vám občas zašleme jen slevu na služby k nám.
  1. Přijde Vám e-mail, který potvrdíte (podívejte se do SPAMU, některé firemní e-maily nás přes filtr nepustí). Pokud už jste u nás byl/a a máte už u nás zadané jméno a telefonní číslo, pak Vám účet do 24h spojíme.
  2. A můžete se objednat kdykoli a odkudkoli, stačí jen PC nebo chytrý telefon s připojením na internet.

Co dělat, když zapomenete heslo:
Nezoufejte, pošlite si nové. Možnost máte přímo v přihlášení, jen musíte vědět e-mail. 

Co dělat, když nechcete být veden/a v našem systému?
Pokud už jste u nás půl roku nebyl/a, pošleme Vám email, že bude Váš účet smazán. Pokud s tím nesouhlasíte, stačí nám napsat.

Chcete-li smazat hned, máte možnost to udělat sami ve svém zaregistrovaném účtu a nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nezapomeňte napsat celé jméno a telefonní číslo, bez toho nejsme schopni Vás identifikovat.

V případě, že máte jakýkoli problém, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nezapomeňte nám do e-mailu napsat celé jméno a Vaše unikátní telefonní číslo, urychlí to vyhledání tvého účtu a vyřešení problému.

Děkujeme, že jste nám dali možnost být správcem Vašich osobních údajů

Hair Fashion point s.r.o.

Pro získání dárkového kuponu navštivte prosím
náš HAIR FASHION POINT. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Otevírací doba: 9:00 – 21:00 (po – ne)
Telefon: +420 226 082 485

HAIR FASHION POINT, Metropole Zličín - Řevnická 121/1, Praha 5