anglicka vlajka cerna
Svatební účesy

Svatební účesy jsou často a právem považovány za jeden z vrcholů kadeřnického umění. Aby si nevěsta mohla užít svůj den naplno, je potřeba vše od detailů promyslet, naplánovat a při realizaci nic neponechat náhodě. Tým našich profesionálů je připraven navrhnout a vytvořit originální svatební účes v souladu s přáním nevěsty tak, aby spolu se svatebními šaty, kyticí a líčením tvořil harmonický celek. Cílem dámského kadeřnictví je účes dokonale pasující k tvaru obličeje, délce, hustotě a barvě vlasů, zanechávající dokonalý dojem z tohoto výjimečného dne v reálu i na fotografiích. My spolu s vámi připravíme vaše vlasy na tuto jedinečnou životní událost v dostatečném předstihu tak, aby vlasy byly pro účes co nejlépe nachystány. V den D se pak pod rukama našich stylistů stanou unikátní ozdobou podtrhující vaši naprostou dokonalost.

Využijte trvalých slev, každé pondělí a středu 20% slevy na veškeré služby.

Chci se objednat online

Tipy a triky na svatební den

Každá žena chce být alespoň jednou v životě princezna. Svatební den, nebo ples je tou nejlepší příležitostí ukázat svůj půvab a krásu a být princeznou alespoň na chvíli.

Důležité je připravit si vše den dopředu a všechny důležité povinnosti rozdělit mezi 2 svědky. Nakonec, pokud jste si vybrali právě je, jsou vašemu srdci blízcí a věříte jim, na koho jiného se tedy spoléhat v tak důležitý den.

V den svatební si musíte vyhradit čas, který věnujete jen sama sobě. Líčení, účes, šaty, punčocháče, květina a občas nějaký ten drink s kamarádkou, to je jediné, co by pro vás mělo být důležité.

Doporučujeme začít líčením, pokračovat účesem a zbytek už je na vás. Přesvědčíme vás, proč využít pro svatební účes naše kadeřnictví. Praha 5 je sice poměrně velká, my zde však nabízíme profesionální kadeřnické služby včetně účesů pro speciální příležitosti.

Podstatné je se před svatbou trochu opálit. Ale nepřežeňte to, ať váš nastávající vedle vás nevypadá bledě. Anebo ho vezměte na opalovací kůry s sebou.

K vizážistce si vezměte svůj vlastní lesk nebo rtěnku. Budete ji během dne potřebovat, tak ať máte stejný odstín celý den. Pokud jdete ke kadeřnici na svatební nebo společenský účes, umyjte si hlavu den před česáním ráno, vlasy nebudou rozlítané a účes bude déle držet. Nabarvit a ostříhat vlasy si nechte minimálně 5 dní před svatbou, aby se stačila smýt obarvená pokožka a barva vlasů byla lesklá a sytá. Na svatební účes doporučujeme konzultaci, kadeřník si osahá vlasy a lépe se připraví na účes, dohodnete detaily doplňky. Nenechávejte si dělat účes před svatbou, budete z něj nadšené v den zkoušky, ale ve svatební den vám bude připadat obyčejný, protože jste ho již jednou viděla.

Dnešní svět přináší spoustu možností, proto chceme být něčím jiné, zajímavější a krásnější. Ať už zvolíte jakýkoli svatební účes, romantický, extravagantní, klasický, vyslechněte si nejdříve svého kadeřníka, jaký by vám doporučil styl k šatům, doplňkům a vám jako osobě. Pokud máte možnost, vezměte si s sebou do kadeřnictví fotografii šatů a doplňky.

Když je líčení a účes hotový, už stačí jen vklouznout do šatů, zkontrolovat doklady, prstýnky a pak už jen nezapomeňte říci „ANO“.

Pro získání dárkového kuponu navštivte prosím
náš HAIR FASHION POINT. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Otevírací doba: 9:00 – 21:00 (po – ne)
Telefon: +420 226 082 485

HAIR FASHION POINT, Metropole Zličín - Řevnická 121/1, Praha 5