anglicka vlajka cerna
Pracujeme se značkou Schwarzkopf Professional

Vize

Globálním lídrem v oblasti značek a služeb profesionální péče o vlasy.

etika značky

Chceme pečovat nejen o vlasy, ale také o životní prostředí. Od složení produktů po obal, neustále usilujeme o to, aby naše značka podporovala trvale udržitelný rozvoj a chránila životní prostředí.

Investujeme do zdraví a blahobytu našich salonů a naší planety. Chceme zelenější budoucnost.

Složení produktů

Věříme v blahobyt našich kadeřníků i klientů. Proto při vývoji nových produktů pečlivě vybíráme složky, původ a dohledatelnost použitých surovin a zdroje splňující podmínky a biodiverzitu.

Parabeny a silikony se běžně vyskytují v kosmetických produktech a jsou neškodné pro lidské zdraví. My však vytváříme produkty bez parabel a bez silikonů, abychom uspokojili požadavky všech klientů.

hodnoty a filozofie

Představuje důvěru a úspěch. Vše je o lidech. O lidech plných vášně k vlasům, kteří mají sen, vizi. O lidech, kteří své sny dokáží změnit v realitu. Profesionální partnerství je naší filozofií a tím, čím se odlišujeme. Spojuje nás s našimi klienty, kadeřníky ... spojuje nás s Vámi v jeden celek.

barva Igora Royal

Pravá barva v plné kráse. Poprvé představena v roce 1960.  Vyvinuta koloristy, představuje inspiraci a krásu ve všech barvách a odstínech. Individuální odstíny nabízející vše, co potřebujeme k vytvoření barev od harmonických přírodních až po fascinující módní tóny.

 

Produkty Schwarzkopf Professional můžete vyzkoušet v našem kadeřnickém salonu Praha Hair Fashion Point.

Pro získání dárkového kuponu navštivte prosím
náš HAIR FASHION POINT. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Otevírací doba: 9:00 – 21:00 (po – ne)
Telefon: +420 226 082 485

HAIR FASHION POINT, Metropole Zličín - Řevnická 121/1, Praha 5